Fejér megye 2007. évi nyílt nappali egyéni bajnoksága
Időpont: 2007. szeptember 30 (vasárnap).
Rendező: Fejér Megyei Tájékozódási Futó Szövetség
Helyszín: Kőhányás - Csákvár műút vérteskozmai beágazónál
Térkép: Öregkotló-hegy 2007-ben felülvizsgált 1:10.000/5 m méretarányú.
Elnök: Pápai János
Titkár: Somlay Gábor
Pályakitűző: Somlay Gábor
Ellenörző bíró: Kiffer Gyula
Kategóriák: F 12:~1.5km, F16:~4km, F18:~5km, F21:~8km, F35:~6km, F45:~5km, F50:~5km
N12:~1,5km, N16:~3km, N18:~4km, N21:~6km, N35:~5km, N45:~4km
A távok csak tájékoztató adatok.
Ha nem jön össze a kategóriánként az 4fő nevezés akkor összevonást alkalmazunk.
Nevezés: e-mailen, kategória, név, egyesület,
tel.:06-30-293-7163
E-mail: somlayg KUKAC freestart.hu
Nevezési határidő.: 2005.szeptember 28. ( péntek ) 24.00 óra
Nevezési díj: 300 Ft/fő
Helyszíni nevezés korlátozott számban!
SPORT ident : A verseny a SPORT ident elektronikus bélyegzési rendszerrel kerül lebonyolításra.
(kis edzéscsomag)
Tervezett „0” idő: 10:30 óra
Díjazás: A díjazásról a megyei szövetség gondoskodik.
Versenyközpont: Célban: Kőhányás - Csákvár műút vérteskozmai beágazónál
Egyéb: A versenyen mindenki saját felelősségére indul.

2 komment

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Amíg mi Somek remek pályáin futkáoztunk, addig Bogos Tomi Budapest útjain töltött el 2 óra 26 perc 26 másodpercet. Ennyi idő alatt 42195 métert futott és a dobogóról éppen csak hogy lmaradva, a győztestől mindössze 1:46-ot kapva, a negyedik helyen végzett az országos maraton futó bajnokságon. Biztosan szerénysége :-) okán nem mer beszámolót írni. Ha jól sejtem, akkor egy csapatban szerzett ezüstérem fog odakerülni a félmaratoni csapatban szerzett bronza mellé. Gratulálok!