A közlemény rovatba írják be,hogy tagdíj  és a nevet, akinek a tagdíját külditek.

Az OTP Bankban vezetett számlánk száma: 11736116-20131533

Fejér Megyei Tájékozódási Futó Szövetség

Szepesi Imre honlap

2012.05.26. 08:00 bota71

Diákolimpia - Vanda kétszeres magyar bajnok!

Diákolimpia rövidtáv - Csákvár, Kastély-park (2012.05.19)

Első ízben indultak harcba a megyei döntőről feljutott diákok Magyarország Tájfutó Diákolimpia Bajnoka címekért, 5-5 korcsoportban a Csákvári Kastély-parkban. A Fejér megyeiek között 6 ARAK-os futó vágott neki a versenynek. Tomi, Zsuzsi, Dani, Janka, Vanda, Ádám. 10 órától karantén volt, szerencsére a többség, Tomi kivételével elől indult. Vanda 4-re, Dani 5-re az elsők között rajtolt. Vanda az egész mezőnyből elsőnek futott be 12:30-as idővel adta fel a leckét a többieknek. 11 órakor kategóriájukban már a dobogós helyek elosztásra kerültek, Vanda újabb Diákolimpiai címmel gazdagodott, az első három sorrendje a tavalyi és tavaly előtti év normáltávú eredményét másolta.

6 Szuromi Hanga PVS Pécsi Vasutas Sportkör 14:31 2:01

Vanda és az új arakos bozótruha a dobogó tetején!

Diákolimpia normáltáv - Csákberény (2012.05.20)

Vasárnap, május 20-án rendezték Csákberényben a tájfutó diákolimpia normáltávú döntőjét. Meleg napnak ígérkezett az előrejelzés szerint. A gyerekek közül Janka indult legkorábban 8-ra aztán jöttek a többiek. A végelszámolásnál sok jó eredménynek örülhettünk. A kicsik közül Janka a mezőny első harmadában végzett, Anna és Dorottya a tegnapi fiaskó után bátran versenyezve a mezőny első felébe kerültek. Vanda egy jó rajtidőt kapott a sorsolásnál, kiegyensúlyozottan futott, egy apróbb útvonal választási hibával 23:39 idővel főlényes győzelemmel, több mint hat perccel megelőzve a másodikat, zárta a mai napot. A győzelem újabb Diákolimpiai Bajnoki címet eredményezett, ezen a hétvégén már a másodikat. Az első három helyezett ezt követően a verseny végéig már nem változott, a hátrább indulók már nem tudtak a dobogós helyekbe beleszólni. Vanda győzelme feledtette Dani és Ádám(aki előző este évzáró bulin dübörgött még) rosszabb futását. Ki maradt még ki? Zsuzsi és Tomi talán... Zsuzsi jól teljesített, Tominak kicsit kemény volt a csákberényi ligetes.

Eredmények NIII. (53):

1 Vékony Vanda ARA Alba Regia Atlétikai Klub       23:39   0:00
2 Szabó Dorina SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle  30:31   6:52 3 Szuromi Hanga PVS Pécsi Vasutas Sportkör          32:05   8:26
4 Porgányi Anna ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut  32:30   8:51
5 Hajnal Dorottya SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn  33:10   9:31
6 Finta Sára Katalin MAT Mazsola Tájfutó és Természetba  33:41  10:02

Ismét jó helyre került a kupa!

Gratulálunk Vandának és az arakos versenyzőknek, illetve a felkészítő edzőjüknek, és kívánunk nekik még sok-sok sikert, dobogót, érmeket, kupákat és elismerést!